Dobrý den, chtěla bych se přihlásit na Váš kurz, je mě 51 let a moje fyzická kondice není na vysoké úrovni. Chci se zeptat, jestli to není problém. Děkuji J.

Dobrý den, v našem kurzu věk nehraje žádnou roli. V právě probíhajícím kurzu máme účastnici, která odpovídá Vašemu věku a vše zvládá bez problémů. Váš aktuální stav fyzické připravenosti není rovněž rozhodující. Ve výcviku je zajištěn individuální přístup ke každé účastnici, s ohledem na Vaše možnosti. 

Richard Kozák  

 

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jakým způsobem se můžu přihlásit na Váš kurz. Díky P.

Dobrý den, seznam připravovaných kurzů najdete na našich stránkách v kalendáři akcí. Pokud si Vám vyberete některý z uvedených termínů, vyplňte a odešlete REZERVAČNÍ FORMULÁŘ. Potom je ješte nutné uhradit kurzovné. Platba musí být připsána nejpozději 10 dní před zahájením kurzu. Kurzovné při odhášení 3 dny před konáním kurzu nevracíme. 

Richard Kozák

 

Dobrý den, můžu se zeptat kolik stojí Váš kurz? Díky M.

Dobrý den, ceny našich kurzů jsou uvedeny v ceníku. Cena zahrnuje použití tréninkových a ochranných pomůcek sebeobrany, včetně cvičných slzných sprejů v levelu III.

Richard Kozák

 

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli máte ještě volné místo. Pokud ano, tak se poslušně hlásím do kurzu a sdělte mi prosím, kam poslat peníze a kolik přesně a kudy se k vám chodí. K OD Koruna trefím. Děkuji Zdraví L.

Dobrý den, v kurzu ještě místo máme. Ceny jsou uvedeny v ceníku na našich stránkách. Peníze zašlete na účet, číslo je uvedeno v ceníku, popřípadě lze kurz uhradit přímo na prodejně Fight sport. Najdete nás v suterénu OD Koruna, Zámečnická 2, Olomouc. Vchod do Fight gymu je ze dvora OD koruna (směrem ke kinu Metropol).

Richard Kozák

 

Dobrý den, co se stane pokud nastoupím do Vašeho kurzu a nebudu v něm pokračovat například z důvodu nemoci. Děkuji za odpověď. Magda

Dobrý den Magdo, v uvedené případě Vám zaplacené hodiny samozřejmě nepropadnou, můžete kdykoliv nastoupit do dalšího kurzu a tam hodiny vybrat. Richard Kozák 

 

Dobrý den, chtěla bych si zakoupit slzný sprej. Cvičí se v kurzu i jeho použití? Děkuji za odpověď. Renata

Dobrý den Renato, ano součástí našich kurzů je i výcvik použití obranného slzného spreje. Vyučujeme jej v levelu III. Bohužel nestačí jen uvedený produkt zakoupit. Z naší zkušenosti vyplývá, že mnozí majitelé slzných sprejů, nejen ženy, je nejsou schopni ve stresových situacích účelně použít. V našem kurzu Vás to naučíme. K výcviku používáme cvičné slzné spreje. Jedná se o jednorázové výrobky, které spňují veškeré kritéria "ostrých" sprejů. Jsou naplněny neškodnou látkou, která umožňuje jejich použití při výcviku v uzavřeném prostoru. Široký výběr slzných sprejů naleznete na prodejně Fight sport (suterén OD Koruna, Zámečnická 2, Olomouc). 

Richard Kozák